Bateria Prima Gran Prima 7000

od 0,00 PLN

Kod producenta: 7000

Urządzasz nową kuchnię i szukasz baterii, która eksponuje się ciekawym wyglądem, a jednocześnie wpasuje się w progresywną stylistykę wnętrza? Czarna bateria kuchenna Primagran® 7000 stanowi interesującą alternatywę dla modeli chromowanych, znakomicie komponując się z każdym kolorem zlewozmywaków Primagran. Wśród licznych zalet tego modelu należy zwrócić szczególną uwagę na:

  • innowacyjny design, który dopełnia aranżacja kuchni
  • elegancki przycisk umożliwiający pracę w dwóch trybach: prysznica i zwykłego strumienia
  • sprężystą silikonową wylewkę o kącie obrotu 360° wraz z mosiężną podpórką
  • trwałą ceramiczną głowicę, która zapewnia bezusterkowość na długie lata

mocny, mosiężny korpus, wraz ze znajdującą się wewnątrz głowicą, wyprodukowane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu bateria Primagran® 7000 charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością. Bateria odznacza się opornością na korozję i jest nieskomplikowana w pielęgnacji.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest ergonomia pracy w kuchni, zadbaliśmy więc, aby model Primagran® 7000 spełniał pod tym względem wszelkie wymagania. Wygodny uchwyt, który umożliwia staranną regulację strumienia i temperatury wody, może być zamontowany z myślą o osobach prawo- albo leworęcznych. Elastyczną wylewkę można prosto obrócić w dowolnym kierunku, zyskując dzięki czemu możliwość prostego umycia wielkich garnków albo wypłukania trudno dostępnych części zlewozmywaka.

Baterię kuchenną Primagran® 7000 można zamontować równocześnie na blacie roboczym, jak i w zlewozmywaku granitowym. Dołączona instrukcja, zestaw mocujący oraz wężyki podłączeniowe sprawiają, że samodzielny montaż jest niewiarygodnie prosty. Dobór armatury kuchennej nie należy do łatwych zadań - wszystkie części muszą być dokładnie przemyślane, dlatego dajemy Ci aż 100 dni na zwrot. Bateria objęta jest także 2-letnią gwarancją.

Odkryj użyteczną i nowoczesną kuchnię wraz z baterią Primagran® 7000!