Bateria Prima Gran Prima 7000

od 349,00 PLN

Kod producenta: 7000

wydobywana i obrotowa wylewka, mocny korpus i wysokiej jakości głowica to atrybuty wyróżniające baterię kuchenną Primagran® 7000. Armatura przystępna jest w odcieniu czarnym i wytwarza znakomity zestaw ze zlewozmywakami w ciemnych odcieniach. Niezwykle korzystnie także jako kontrastujący składnik w kuchniach skandynawskich, gdzie króluje przeważnie biel.

Wysokość i zasięg kranu w baterii Primagran® 7000 umożliwia wygodne mycie naczyń, nawet tych o obszerniejszych gabarytach. Aby podwyższyć komfort prac w strefie zmywania, armatura została wyekwipowana w ergonomiczny uchwyt. Z jego pomocą można prosto i szybko regulować temperaturę i wielkość strumienia wody w baterii.

Armatura kuchenna Primagran to potężny sprzęt, który będzie służył poprzez lata. Wytwarzana jest ona z wysokiej klasy surowców. Bateria Primagran® 7000 posiada mosiężny korpus pokryty elegancką czarną i wyjątkowo trwałą głowicę ceramiczną. Objęta jest 2-letnią gwarancją, która potwierdza jej odporność. Granitowa bateria kuchenna jest łatwa w pielęgnacji. By na długie lata zachowała swój pierwotny wygląd, wystarczą podstawowe czynności czyszczące z zastosowaniem wody i płynu.

Bateria Primagran® 7000 czarna genialnie dostosowana jest do naszych zlewozmywaków granitowych. Można zjednoczyć ją z modelami jedno, półtora lub dwukomorowymi. Sprawdza się dodatkowo jako armatura do zlewów narożnych. Baterię Primagran® 7000 można zamontować na blacie roboczym albo w zlewie. Samodzielna instalacja możliwa jest w oparciu o dołączoną do baterii instrukcję, pakiet mocujący i wężyki.