Bateria Prima Gran Prima 8000

od 0,00 PLN

Kolor: chrom • Kod producenta: 8000

progresywny wystrój kuchni wymaga nietuzinkowych rozwiązań. Prosta, bezkompromisowa forma baterii kuchennej Primagran® 8000 wspaniale wpisuje się we wnętrza w lubianym stylu skandynawskim czy industrialnym. Szary kolor armatury i typowa wylewka w profilu litery "L", przyciągają uwagę i komponują się z resztą wyglądu. Do najważniejszych cech tej baterii można zaliczyć:

  • progresywny design, dzięki któremu kuchnia nabierze charakteru
  • szary kolor, nieskomplikowany do zestawienia z wszystkimi modelami granitowych zlewozmywaków Primagran®
  • wymienny perlator, który zezwala na wielkie zmniejszenie zużycia wody
  • ceramiczną głowicę o średnicy 25 mm

Dbamy o wysoką jakość naszej armatury,należycie radziła sobie z intensywną eksploatacją. Mosiężny korpus baterii Primagran® 8000 cechuje się wytrzymałością na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Z kolei głowica stworzona została z jednego z najszczególniej wytrzymałych materiałów, czyli ceramiki.

W kuchni spędza się dużo czasu, dlatego nic dziwnego w chęci, żeby codzienne obowiązki były realizowane błyskawicznie i komfortowo. Z myślą o tym, model Primagran® 8000 wyposażony został w obrotową wylewkę, której promień obrotu wynosi aż 360°. To nieprzeciętne rozwiązanie umożliwia bezproblemowe mycie wielkogabarytowych naczyń czy czyszczenie komór zlewozmywaka. Armatura pracuje w naturalnej klasie przepływu A, co przekłada się na większą oszczędność wody. Nie bez znaczenia jestwystępowanie perlatora, który napowietrza strumień wody, ograniczając tym samym jej zużycie.

Baterię Primagran® 8000 można bez problemu zamontować samodzielnie, a wielkim ułatwieniem jest załączona do zestawu instrukcja i zestaw 40 cm wężyków podłączeniowych. Urządzanie kuchni bywa czasochłonne i nieraz wymaga podjęcia wielu ważnych decyzji, dlatego oferujemy Ci aż 100 dni na ewentualny zwrot artykułu. Na dodatek, nasza armatura objęta jest 2-letnią gwarancją.

Wybierz szarą baterię kuchenną Primagran® 8000, a przekonasz się, że istnieje genialnie połączenie atrakcyjnego designu i wysokiego komfortu!