Bateria Prima Gran Prima 9000

od 0,00 PLN

Kolor: chrom • Kod producenta: 9000

Szukasz gustownej,niebanalnej baterii kuchennej, która wyśmienicie skomponuje się ze zlewozmywakiem? Czarna bateria Primagran® 9000 rewelacyjnie komponuje się z każdym modelem naszych granitowych zlewozmywaków, dzięki temu tworzą wspólnie harmonijną całość. Model ten cechuje:

  • oryginalny design, który pozostanie modny przez długie lata
  • czarny kolor, który zezwala na skomponowanie spójnego zestawu ze zlewozmywakami Primagran®
  • przełącznik strumienia zezwalający na pracę w trybie prysznica, a także standardowym
  • wydobywana wylewka o długości 140 cm wyposażona w obciążnik wspomagający jej chowanie, co usprawnia komfortowe mycie obszerniejszych naczyń
  • wytrzymała głowica ceramiczna o średnicy 35 mm

Bateria kuchenna Primagran® 9000 to odpowiedź na potrzeby osób szukających połączenia funkcjonalności z najwyższą jakością. Mosiężny korpus tego modelu charakteryzuje się wysoką niepodatnością na korozję, jego wnętrze zaś kryje ceramiczną głowicę gwarantującą bezawaryjne działanie. Dzięki zaimplementowaniu takich tworzyw osiągnęliśmy trwałość, która gwarantuje pracę i spektakularny wygląd baterii Primagran® 9000 przez długie lata.

Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym spędza się dużo czasu, dlatego też praca w niej powinna być bezproblemowa i instynktowna. Z tą myślą wyposażyliśmy model Primagran® 9000 w wyciąganą wylewkę o kącie obrotu 360° i długości 140 cm, umożliwiającą komfortowe mycie obszerniejszych naczyń bez rozchlapywania wody, a także dotarcie w najbardziej niedostępne zakamarki zlewozmywaka. Poręczny uchwyt zezwala na skrupulatne kontrolowanie temperatury wody, a specjalny przycisk przełącza strumień w tryb prysznica, który świetnie sprawdza się przy przepłukiwaniu warzyw lub pokaźniejszych garnków.

Model Primagran® 9000 można zainstalować zarówno w zlewozmywaku, jak i bezpośrednio na blacie roboczym. Samodzielny montaż jest nieskomplikowany, a konieczne w tym celu 40 cm wężyki podłączeniowe znajdują się w pakiecie wraz z instrukcją. Wiemy, iż urządzanie kuchni jest czasochłonnym zadaniem, dlatego proponujemy aż 100 dni na zwrot zakupionej armatury. Na dodatek, bateria objęta jest 2-letnią gwarancją.

Podkreśl innowacyjny wystrój swej kuchni wraz z baterią Primagran® 9000!

Uwaga. Poprzez wzgląd na rozmiar, baterii nie polecamy do modelu zlewozmywaka Ryga, Oslo, Kopenhaga.