Bateria SOTBE Vantaa VAN-SSR-30245135

od 0,00 PLN

Montaż: stojąca • Ilość uchwytów: jednouchwytowa • Kolor: chrom • Kod producenta: VAN-SSR-30245135

SOTBE Bateria umywalkowa stojąca z obrotową wylewką i metalowym korkiem KLIK-KLAK VANTAA VAN-SSR-30245135 Bateria umywalkowa obrotowa stojąca jednouchwytowa SOTBE VANTAA VAN-SSR-30245135 z aeratorem NEOPERL® perfekcyjnie spełni oczekiwania i przy zlewozmywaku, i w łazience.

Dzięki ruchomej wylewce okazuje się wyjątkowo wygodna w użyciu w zróżnicowanych okolicznościach. Tak jak i inne baterie łazienkowe oraz kuchenne z serii VANTAA dynamizuje wygląd wnętrza. Wraz z nimi współtworzy ponadto kompleksową ofertę armatury.

doskonałą, by mieszkaniu – drobnemu lub znacznemu – nadać spójny rys stylu skandynawskiego. Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie oszczędności, jakie niesie drobne zużycie wody, niski koszt energii potrzebnej do podgrzania jej, jak ponadto innowacyjne wzornictwo idące w parze z komfortem stosowania armatury.

Dlaczego warto nabyć baterię umywalkową SOTBE VANTAA VAN-SSR-30245135 artykuł atestowany – spełnia wszelkie wymagania higieniczne, co zostało potwierdzone atestem wydanym poprzez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny w Warszawie.

Dzięki ruchomej wylewce okazuje się wyjątkowo wygodna w użyciu w najróżniejszych okolicznościach. Nieprzeciętnie sprawdzi się i przy zlewozmywaku, i w łazience. Wysokość baterii wynosi 122 mm, długość wylewki 199 mm.

Ceramiczna głowica w środku baterii zapewnia jej długofalowe bezawaryjne działanie. Poznaj szczegóły 5-letniej gwarancji! Dzięki zaimplementowaniu perlatora (napowietrzacza) strumień wody jest błogi, miękki, jednostajny, a zużycie wody mniejsze – od 15% do nawet 60%.

Troszczymy się o naturę – baterie SOTBE są przychylne środowisku. Technologie zastosowane przy produkcji baterii SOTBE VANTAA VAN-SSR-30245135 umożliwiają oszczędne zużycie wody – na minutę przepływa jedynie ok.

6 litrów. Kupując baterię umywalkową SOTBE VANTAA VAN-SSR-30245135, dostajesz dodatkowe wyposażenie. Metalowy korek przepływowy klik-klak, odcień chrom, GRATIS! Dla zapewnienia komfortu stosowania dodaliśmy do zestawu nowoczesny, samoczynny, metalowy korek umywalkowy rodzaju klik-klak (push-open), który działa na zasadzie mechanizmu sprężynowego.

wytrzymałość korków metalowych jest niezaprzeczalnie dłuższa niż tańszych plastikowych zamienników, a samo korzystanie z korka pozwala lepiej zastosować wodę i zniża jej zużycie. Zarys baterii, a także gładka powłoka chromowa upraszczają utrzymanie armatury w czystości.

zobacz instrukcję. Dekoratywny n-wartościowy twardy chrom nakładany w procesie galwanizacji produktów ma podwyższoną wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych. Bateria jest kompatybilna z przepływowymi podgrzewaczami wody i nad wyraz dobrze z nimi współpracuje.

Montaż baterii jest nieskomplikowany i szybki. Nie sprawia żadnych trudności. Przejrzyj instrukcję! W komplecie znajdują się długie, 35-cm. Wężyki przyłączeniowe i uszczelki. W zestawie także instrukcja montażu i instrukcja stosowania.

W linii SOTBE VANTAA wynajdziesz więcej produktów do wyposażenia łazienki i kuchni. Do każdej baterii wannowej lub prysznicowej dodajemy GRATIS pakiet natryskowy z wielofunkcyjną słuchawką prysznicową. W skład zestawu wchodzą: słuchawka prysznicowa o średnicy 12 cm z funkcją hydromasażu, strumienia deszczowego i strumienia mieszanego, na dodatek metalowy, podwójnie pleciony wąż o długości 150 cm i uchwyt punktowy z możliwością montażu na płytkach.

Kolor: chrom. OSZCZĘDZAJ więcej, urządzaj TANIEJ! zobacz poniżej dział PRODUKTY POWIĄZANE. Dzięki technologiom zapewniającym najwyższą funkcjonalność oraz progresywnemu wzornictwu, z łatwością zrealizujesz swoje marzenia i urządzisz wygodną użyteczną łazienkę.

Zamów baterie SOTBE już dziś! Nasze produkty wysyłamy do Państwa szybko, zapakowane w sposób zapewniający bezpieczny transport. Bateria opakowana jest w tekstylną torebkę, która w pełni zabezpiecza przedmiot przed zarysowaniem,, a także w kartonowe pudełko z wypełniaczem transportowym.

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12.00 wysyłamy TEGO SAMEGO DNIA ROBOCZEGO!