Bateria SOTBE Vantaa VAN-SSS-30245134

od 0,00 PLN

Montaż: stojąca • Ilość uchwytów: jednouchwytowa • Kolor: chrom • Kod producenta: VAN-SSS-30245134

Bateria umywalkowa stojąca SOTBE VANTAA VAN-SSS-30245134 z metalowym korkiem KLIK-KLAK Umywalkowa bateria stojąca, jednouchwytowa SOTBE VANTAA VAN-SSS-30245134 z aeratorem NEOPERL® wyróżnia się płaską wylewką o intensywnych kształtach i nawiązującym do niej cienkim, płaskim uchwytem.

Podobnie jak pozostałe baterie łazienkowe i kuchenne z kolekcji VANTAA, pozostała inspirowana stylem skandynawskim. Wyśmienicie wynajduje się jednak także na gruncie polskim. Zwłaszcza w nieznacznych mieszkaniach, które należy wyposażać bardzo precyzyjnie – z troską i o funkcjonalność, i o spójny charakter wyposażenia.

Bogata oferta linii upraszcza to zadanie. Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie progresywny ergonomiczny fason, najwyższą jakość wykończenia, komfort użytkowania, a także oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody, a także energii koniecznej do podgrzania jej.

Dlaczego warto kupić baterię umywalkową SOTBE VANTAA VAN-SSS-30245134 produkt atestowany – spełnia wszelkie wymagania higieniczne, co zostało potwierdzone atestem wydanym poprzez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny w Warszawie.

Bateria nadzwyczajnie odnajduje się zwłaszcza w niewiele znaczących mieszkaniach, które należy wyposażać nad wyraz dokładnie – z troską i o funkcjonalność, i o spójny charakter wyposażenia. Bateria rewelacyjnie sprawdza się w sytuacji umywalek z otworem montażowym.

Wysokość baterii wynosi 122 mm, długość wylewki 97 mm. Ceramiczna głowica w środku baterii gwarantuje jej długookresowe niezawodne działanie. Poznaj szczegóły 5-letniej gwarancji! Dzięki zaimplementowaniu perlatora (napowietrzacza) strumień wody jest przyjemny, miękki, jednostajny, a zużycie wody mniejsze – od 15% do nawet 60%.

Troszczymy się o naturę – baterie SOTBE są przyjazne środowisku. Technologie zastosowane przy produkcji baterii SOTBE VANTAA VAN-SSS-30245134 pozwalają na oszczędne zużycie wody – na minutę przepływa wyłącznie ok.

6 litrów. Nabywając baterię umywalkową SOTBE VANTAA VAN-SSS-30245134, dostajesz dopełniające wyposażenie. Metalowy korek przepływowy klik-klak, odcień chrom, GRATIS! Dla zapewnienia komfortu użytkowania dodaliśmy do zestawu postępowy, samoczynny, metalowy korek umywalkowy typu klik-klak (push-open), który działa na zasadzie mechanizmu sprężynowego.

wytrzymałość korków metalowych jest bezsprzecznie dłuższa niżeli tańszych plastikowych zamienników, a samo korzystanie z korka pozwala lepiej użyć wodę i zniża jej zużycie. Dekoracyjny n-wartościowy twardy chrom nakładany w procesie galwanizacji towarów ma podwyższoną niepodatność na działanie czynników zewnętrznych.

zarys baterii oraz gładka powłoka chromowa usprawniają utrzymanie armatury w czystości. Zobacz instrukcję. Bateria jest kompatybilna z przepływowymi podgrzewaczami wody i nad wyraz korzystnie z nimi współpracuje.

Montaż baterii jest łatwy i szybki. Nie powoduje żadnych trudności. Przejrzyj instrukcję. W komplecie znajdują się długie, 35-cm. Wężyki przyłączeniowe i uszczelki. W pakiecie także instrukcja montażu i instrukcja użytkowania.

W linii SOTBE VANTAA wynajdziesz więcej artykułów do wyposażenia łazienki i kuchni. Do każdej baterii wannowej albo prysznicowej dodajemy GRATIS komplet natryskowy z wielofunkcyjną słuchawką prysznicową. W skład zestawu wchodzą: słuchawka prysznicowa o średnicy 12 cm z funkcją hydromasażu, strumienia deszczowego i strumienia mieszanego, w dodatku metalowy, podwójnie pleciony wąż o długości 150 cm i uchwyt punktowy z możliwością konstrukcji na płytkach.

Kolor: chrom. OSZCZĘDZAJ więcej, urządzaj TANIEJ! przejrzyj poniżej dział PRODUKTY POWIĄZANE. Dzięki technologiom gwarantującym wygodę używania i innowacyjnemu wzornictwu, z łatwością zrealizujesz swoje marzenia i urządzisz komfortową, poręczną łazienkę.

Zamów baterie SOTBE już dziś! Nasze produkty wysyłamy do Państwa szybko, zapakowane w sposób zapewniający bezpieczny transport. Bateria opakowana jest w tekstylną torebkę, która w pełni zabezpiecza przedmiot przed zarysowaniem, i w kartonowe pudełko z wypełniaczem transportowym.

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12.00 wysyłamy TEGO SAMEGO DNIA ROBOCZEGO!