Bateria SOTBE Vorma VOR-SSS-80289238

od 0,00 PLN

Montaż: stojąca • Ilość uchwytów: jednouchwytowa • Kolor: chrom • Kod producenta: VOR-SSS-80289238

Bateria umywalkowa SOTBE VORMA VOR-SSS-80289238 z metalowym korkiem typu KLIK-KLACK Umywalkowa bateria stojąca, jednouchwytowa SOTBE VORMA VOR-SSS-80289238 aeratorem NEOPERL® to kwadratowy korpus i płaskie uchwyty.

Dzięki awangardowym, geometrycznym kształtom stanie się najbardziej spektakularnym elementem kompilacji wnętrza. Podobnie jak pozostałe baterie łazienkowe z serii VORMA, pozostała natchniona stylem skandynawskim w jego surowej odsłonie.

spełni oczekiwania jednak w każdym domu – wyróżni charakter aranżacji w stylu progresywnym, stworzy intrygującą przeciwwagę dla ceramiki i mebli w stylu retro, da świeży rys łazience w stylu nowojorskim lub konwencjonalnym.

Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie nie tylko oryginalną stylistykę i wzornictwododatkowo oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody i energii koniecznej do jej podgrzania oraz komfort stosowania.

Dlaczego warto nabyć baterię umywalkową SOTBE VORMA VOR-SSS-80289238 artykuł atestowany, spełnia wszelkie wymagania higieniczne, co pozostało potwierdzone atestem wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny w Warszawie.

Wysoka, okazała bateria o awangardowych geometrycznych kształtach idealnie sprawdza się z umywalkami z otworem montażowym albo jako bateria nablatowa. Wysokość baterii wynosi 170 mm, długość wylewki 121 mm.

Ceramiczna głowica w środku baterii gwarantuje jej długotrwałe, bezawaryjne działanie. Gwarancja 5 lat. Zobacz detale gwarancji. Dzięki zastosowaniu najistotniej progresywnego aeratora z systemem łatwego usuwania osadu (SLC) NEOPERL® - szwajcarskiego leadera na światowym rynku, strumień wody jest przyjemny, miękki, stabilny, czyszczenie proste i bezproblemowe, a zużycie wody mniejsze od 15% do choćby 60%.

W dbałości o naturę baterie SOTBE są przychylne nie tylko środowiskuna dodatek ograniczają Państwa wydatki. Technologie użyte przy produkcji baterii SOTBE VORMA VOR-SSS-80289238 umożliwiają oszczędne zużycie wody - na minutę przepływa jedynie ok.

6 litrów wody. Kupując baterię umywalkową SOTBE VORMA VOR-SSS-80289238 dostajesz uzupełniające wyposażenie. Metalowy korek przepływowy click-clack, odcień chrom, GRATIS! Dla zapewnienia komfortu wykorzystywania dodaliśmy do zestawu nowoczesny, automatyczny, metalowy korek umywalkowy typu klik-klak (push-open), który działa na zasadzie mechanizmu sprężynowego.

solidność korków metalowych jest bezsprzecznie dłuższa aniżeli tańszych plastikowych zamienników, a samo korzystanie z korka pozwala lepiej zastosować wodę i obniża jej zużycie. Ozdobny n-wartościowy twardy chrom nakładany w procesie galwanizacji towarów jest bardziej odporny na działanie czynników zewnętrznych.

kształt baterii, a także gładka warstwa chromowa zezwalają na jej proste utrzymanie w czystości. Sprawdź instrukcję. Bateria jest dopasowana i nad wyraz należycie współpracuje z przepływowymi podgrzewaczami wody.

Montaż baterii jest nieskomplikowany i szybki. Nie sprawia żadnych trudności. Zobacz instrukcję. Długie, 35 cm wężyki przyłączeniowe i uszczelki, znajdują się w komplecie wraz z instrukcją konstrukcji i instrukcją stosowania baterii.

W linii SOTBE VORMA odnajdziesz więcej produktów do wyposażenia łazienki. Do każdej baterii wannowej lub prysznicowej dodajemy GRATIS pakiet natryskowy z wielofunkcyjną słuchawką prysznicową. W skład zestawu wchodzi: progresywna słuchawka prysznicowa z systemem ANTI-CALC, o średnicy 12 cm z funkcją hydromasażu, strumieniem deszczowym i strumieniem mieszanym.

Wąż o długości 150 cm, metalowy, podwójnie pleciony oraz uchwyt punktowy z możliwością konstrukcji na płytkach. Kolor chrom. OSZCZĘDZAJ więcej, urządzaj TANIEJ! zobacz poniżej dział PRODUKTY POWIĄZANE lub przejdź do linii VORMA Dzięki technologiom gwarantującym najwyższą funkcjonalność, a także postępowemu wzornictwu, prosto zrealizujesz swoje marzenia i urządzisz komfortową praktyczną łazienkę.

Zamów baterie SOTBE już dziś! Nasze produkty wysyłamy do Państwa szybko, w opakowaniach gwarantujących bezpieczny transport. Bateria opakowana jest w dodatku w tekstylną torebkę, która w pełni zabezpiecza przedmiot przed zarysowaniem i kartonowe pudełko z wypełniaczem transportowym.

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12.00 wysyłamy TEGO SAMEGO DNIA ROBOCZEGO!