Bateria SOTBE INA-BWR-50228788

od 0,00 PLN

Montaż: ścienna • Kod producenta: INA-BWR-50228788

SOTBE bateria wannowa ścienna z długą wylewką i zestawem prysznicowym INARI INA-BWR-50228788

Bateria wannowa ścienna jednouchwytowa SOTBE INARI INA-BWR-50228788 z długą obrotową wylewką i obrotowym ceramicznym przełącznikiem natrysku i aeratorem NEOPERL® reprezentuje to, co w stylu skandynawskim najkorzystniejsze – funkcjonalność w pięknej, prostej formie. Tradycyjny, symetryczny układ korpusu zyskał tu popularne geometryczne kształty o złagodzonych krawędziach. Nowoczesnym elementem jest również obrotowy przełącznik, który zajął miejsce klasycznego – wydobywanego. Długa obrotowa wylewka sprawdzi się doskonale w łazienkach z szerokimi krawędziami wanny. Możliwość zwrócenia wylewki do ściany powoduje, że nie przeszkadza ona podczas kąpieli i jest bezpieczna istotnie kiedy z wanny korzystają dzieci. Wszystko po to, by codzienne używanie armatury było jeszcze wygodniejsze, także dla osób starszych. Podobnie jak pozostałe baterie łazienkowe z kolekcji INARI, także ten model nieprzeciętnie wynajdzie się w środku o niemalże dowolnym wystroju – od ascetycznego po retro.

Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie innowacyjny funkcjonalny design, oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody, oraz komfort wykorzystywania armatury.

Dlaczego warto nabyć baterię wannową SOTBE INARI INA-BWR-50228788

Istotą systemu ANTI-CALC są zamontowane w słuchawce elastyczne silikonowe tulejki. Pozwalają one w prosty sposób – przy pomocy ściereczki, gąbki, a choćby palcami – bez trudu oczyścić otwory słuchawki prysznicowej z osadów wapiennych. System ANTI-CALC bezsprzecznie przedłuża żywotność słuchawki prysznicowej i podciąga komfort korzystania z natrysku z rozmaitymi rodzajami strumienia wody.

W skład zestawu wchodzą: słuchawka prysznicowa o średnicy 12 cm z funkcją hydromasażu, strumienia deszczowego i strumienia mieszanego, ponadto metalowy, podwójnie pleciony wąż o długości 150 cm i uchwyt punktowy z możliwością montażu na płytkach. Kolor: chrom.

Montaż baterii SOTBE INARI INA-BWR-50228788 jest prosty. Baterię montuje się za pomocą dwóch mimośrodów G 1/2". Mimośrody i uszczelki znajdują się w zestawie wraz z instrukcją konstrukcji i instrukcją stosowania. Rozstaw mocowania standardowy 150 mm z możliwością regulacji na krzywkach od 130 mm do 170 mm

rozmiary baterii wannowej SOTBE INARI INA-BWR-50228788: wysokość od perlatora do uchwytu 169 mm, długość od ściany do środka strumienia wody 377 mm.