Schedpol grawello brodzik półokrągły 80cm r55, akrylowy 3.015

od 388,00 PLN

Kształt: półokrągły • Materiał: akrylowy
  • Producent: Schedpol
  • Kategoria: Brodziki

Akryl sanitarnyBrodziki wytwarzane z najwyższej jakości akrylu sanitarnego, zachowującego nadzwyczajny wygląd poprzez lata. Materiał z jakiego wytworzono brodziki atrybuty przeciwpoślizgowe. Wszystkiego rodzaju zarysowania można zlikwidować przez polerowanie i w ten sposób przywrócić pierwotny wygląd.

Dzięki przygładzonej powierzchni nie ma problemu z rozprzestrzenianiem się bakterii i z czyszczeniem.Brodziki Schedpol podkreśla zintegrowana forma oraz specjalne wzmocnienia konstrukcji, dzięki temu są trwałe, stabilne oraz niepodatne na zawilgocenie i zagrzybienie.

piękna, purystyczna prostota w symetrycznej formie... Tak w skrócie można opisać tą serię. Uniwersalność dostępnych kształtów umożliwia dopasowanie brodzików niemal do każdej kabiny prysznicowej. Brodziki są zintegrowane z podstawą styropianową, co daje możliwość przyklejania glazury bezpośrednio do ścian nośnika.

gwarantuje na dodatek izolację akustyczną, a także nieprzeciętną stabilność, brodzik na całej swojej powierzchni dolega do posadzki. Istnieje jeszcze możliwość dokupienia frontowej pokrywy akrylowej. Cechy towaru rodzaj: półokrągły, do zabudowy glazurą, panelem akrylowymMateriał: akrylKolor: białyWymiar 80x80 cmWysokość: 26 cmGłębokość: 12 cmŚrednica otworu odpływowego: Ø50Promień: R=55 cmObudowa: do zabudowy glazurą Dno: gładkieNośnik styropianowy kolekcja: GrawelloModel: 3.015/OGwarancja: 5 latAkcesoria do dokupienia pokrywa - Panel przedni akrylowy nr kat.

5.015...