SCHEDPOL GRAWELLO Brodzik prostokątny 80x100cm, akrylowy 3.018, 3.018

od 479,00 PLN

Kształt: prostokątny • Materiał: akrylowy
  • Producent: Schedpol
  • Kategoria: Brodziki

Akryl sanitarnyBrodziki produkowane z najwyższej jakości akrylu sanitarnego, zachowującego idealny wygląd przez lata. Materiał z jakiego produkowano brodziki cechy antypoślizgowe. Wszystkiego rodzaju zarysowania można zlikwidować przez polerowanie i w ten sposób przywrócić pierwotny wygląd.

Dzięki gładkiej powierzchni nie ma problemu z rozprzestrzenianiem się bakterii i z czyszczeniem.Brodziki Schedpol wyróżnia zintegrowana forma, a także specjalne wzmocnienia konstrukcji, dzięki temu są trwałe, zrównoważone oraz oporne na zawilgocenie i zagrzybienie.

kolekcja Grando urzeka prostotą formy, łącząc wyśmienitą klasyczną stylistykę z funkcjonalnością i dostępną ceną. Brodziki są zintegrowane z podstawą styropianową, co daje możliwość przyklejania glazury bezpośrednio do ścian nośnika.

gwarantuje ponadto izolację akustyczną oraz genialną stabilność, brodzik na całej swej powierzchni dolega do posadzki. Parametry artykułu typ: prostokątny, do zabudowy glazurąMateriał: akrylKolor: białyWymiar 80x100 cmWysokość: 26 cmGłębokość: 12 cmŚrednica otworu odpływowego: Ø50Obudowa: do zabudowy glazurą Dno: gładkieNośnik styropianowy seria: GrawelloModel: 3.018/PGwarancja: 5 lat...