Radaway Euphoria DWJ drzwi wnękowe 100 prawe szkło przejrzyste wys. 200 cm. 383612-01R/383214-01R, 383612-01R/383214-01R

od 2179,00 PLN

Strona: prawa
Kliknij i przejrzyj naszą producenta:

EUPHORIA DWJ

Minimalizm i funkcjonalność to dwa główne wyróżniki kabin prysznicowych z linii Euphoria. To progresywne produkty, w których użyto mnóstwo rozwiązań przydatnych podczas codziennego funkcjonowania. Zadbaliśmy o każdy, choćby najmniejszy detal. Budowa kabin przygotowana została w taki sposób, żeby montaż, a także późniejsze wykorzystywanie przebiegało komfortowo.

atuty kabiny Euphoria DWJ:

 • Drzwi otwierane na zewnątrz – z mechanizmem unoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (podczas zamykania) zapobiegają niszczeniu listwy progowej
 • progresywny system mocowania do ściany przy pomocy zawiasów wahadłowych (drzwi) oraz klamer (ścianka stała)


 • Zawiasy przyścienne, a także klamry mocujące zostały zlicowane z taflą szkła – jednorodna powierzchnia ułatwiająca czyszczenie kabiny


 • Możliwość konstrukcji klamer w dwóch opcjach: z profilem uszczelniającym (pozwala na niwelację krzywizny ściany do ok. 10 mm) lub bez użycia profilu (w sytuacji idealnie prostych ścian)


 • Możliwość regulacji w zawiasach przyściennych do 6 mm


 • eleganckie detale – tworzone w standardzie w technice Chrome znamionującej się większym połyskiem i zezwalającej na udoskonalone dopasowanie kabin do baterii łazienkowych
 • powłoka Easy Clean – trafnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i usprawnia utrzymanie kabiny w czystości (możliwość wykonania kabiny ze szkłem ShowerGuard)
 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – zapobiega niszczeniu uszczelki i zagwarantuje cichą i bezawaryjną pracę

 • artykuł przystępny w pięciu wariantach szkła – brązowym, grafitowym, satynowym, UltraClear i Pixarena.
 • Tę kabinę można zamontować równocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.

Euphoria DWJ

Drzwi wnękowe jednoczęściowe

wersja prawa

drzwi 100 cm

KOLOR SZKŁA

szkło przezroczyste

OPCJA szkło Satynowe

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła Satynowego

(Czas kryteria na kabinę ze szkłem Satynowym wynosi 4 tygodnie)

OPCJA szkło Brązowe, Grafitowe oraz Pixarena

(Czas wymogi na kabinę wynosi 4 tygodnie)

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala polikwidować zjawisko korozji. Użytkowana poprzez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean wydajną i długookresową ochronę przed korozją oraz utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona cechy hydrofobowe, dzięki czemu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, wyłącznie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia powłoka Easy Clean buduje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają tylko krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody i środków myjących produktywność działania powłoki (zwłaszcza cechy hydrofobowych) stopniowo zniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy wykorzystywanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

UWAGA!!!

OPCJA szkło ShowerGuard

Istnieje możliwość zamówienia za dopłatą szkła z powłoką ShowerGuard- objętą dożywotnią gwarancją producenta.

Szkło ShowerGuard – przepiękne na za każdym razem

ShowerGuard® to trwałe i proste w utrzymaniu szkło, które broni kabiny prysznicowe przed osadzaniem się kamienia i minerałów na skutek działania wody (niezależnie od jej twardości), ciepła, wilgoci i środków czyszczących, zachowując piękno szkła na długie lata. Szkło pozostaje czyste i lśniące przy niedużym czyszczeniu.

zastrzeżony cykl produkcji szkła ShowerGuard® wykorzystuje węgiel diamentopodobny, który pozwala na uzyskanie powłoki będącej niepodzielną częścią szkła. Inaczej w przypadku mechanicznie nakładanych warstw, które są rozpylane i tworzą chemiczną błonę wymagającą odtwarzania ze względu na zużycie, ShowerGuard® stanowi trwałą powłokę, której nie trzeba odświeżać ani ponownie nanosić. Zamyka ona powierzchnię szkła i praktycznie uniemożliwia korozji chemicznej. O mnóstwo łatwiej jest więc utrzymać kabinę prysznicową w czystości przez cały okres stosowania. powłoka objęta jest dożywotnią gwarancją GUARDIAN, którą każdorazowo potwierdzamy certyfikatem.

 • Aby w pełni cieszyć się walorami powłoki ShowerGuard wystarczy po kąpieli spłukać szkło wodą,wyeliminować z niego pozostałości mydła.
 • Do czyszczenia wystarczy miękka ściereczka lub mokra gąbka, bez konieczności stosowania środków myjących,lecz gdy zajdzie taka potrzeba, jest to dopuszczalne
 • Nie należy używać silnych substancji czyszczących,, a także ostrych przedmiotów, które mogą uszkodzić powłokę albo szkło.

Czas wymogi na kabinę z warstwą ShowerGuard wynosi 4 tygodnie

OPCJA szkło ULTRA CLEAR

Możliwość zamówienia za dopłatą szkła ULTRA CLEAR

Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki temu jest to towar o wyjątkowej jasności i krystaliczności. Nowe rodzaje materiałów, użytych w procesie jego produkcji, powiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy kolor właściwy dla szkła tradycyjnego. Jest to stanowczo widoczne w przypadku szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą przezroczystość i krawędzie o niebieskim zabarwieniu.

Szkło UltraClear to nadzwyczajny wybór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych i transparentności. Kryształowa przejrzystość i blask niezwykle jasnego szkła UltraClear sprawiają, że jest ono perfekcyjnym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych odcieni.

Czas wymagania na kabinę ze szkłem Ultra Clear wynosi 4 tygodnie

Nie ma możliwości zamówienia kabiny ze szkłem Ultra Clear oraz powłoką Shower Guard równocześnie!

Profile CHROME+

Istnieje możliwość wykonania profili pionowych i profili wspornika wykonanych w technologii Chrome+ zapewniającej większy i zezwalającej lepiej złączyć kabinę do baterii łazienkowych.

najczęściej produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (w głównej mierze są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo oczekiwania na kuriera oraz ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.