Radaway Premium plus 120 x 90 (30483-01-01N)

od 0,00 PLN

Kod producenta: 30483-01-01N • Kształt: asymetryczna, półokrągła • Typ wejścia: drzwi rozsuwane • Strona: prawa • Wysokość: 170 cm • Wymiary: 120 x 90 cm
Kliknij i przejrzyj naszą producenta:

PREMIUM PLUS E 1700

linia Premium Plus to seria kabin o klasycznej formie, mających praktyczne i estetyczne rozwiązania technologiczne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które gwarantują ich cichą i niezawodną pracę. Skrzydło drzwi można wypiąć, w celu wyczyszczenia kabiny. Profile przyścienne produkowane ze stopu aluminium wytrzymałego na korozję, zezwalają na niwelację krzywizny ściany. Szczelność kabiny zapewniają wysokiej jakości uszczelki elastomerowe i listwa magnetyczna. Kabiny dostępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w powłoką Easy Clean.

mocne strony kabiny Premium Plus E 1700:

  • Drzwi przesuwne wytworzone z hartowanego szkła o grubości 5 mm
  • Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach w chromowanych obudowach

  • Możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny

  • Profile przyścienne umożliwiające niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm

  • wykwintne, chromowane detale

  • powłoka Easy Clean – optymalnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości
  • Możliwość wykorzystania profili poszerzających, które powiększą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Premium Plus E 1700

KABINA UNIWERSALNA, można ją zamontować jako wersję prawą lub lewą.

drzwi 120 x 90 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala wyeliminować zjawisko korozji. Używana poprzez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean efektywną i długofalową ochronę przed korozją i utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona właściwości hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean formuje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają jedynie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody, a także środków przemywających efektywność działania powłoki (zwłaszcza atrybuty hydrofobowych) stopniowo zniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy stosowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło przejrzystE

artykuł jest przystępny na dodatek w wariantach szkła satynowym, grafitowym, Fabric oraz brązowym.

z zasady produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (w głównej mierze są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo oczekiwania na kuriera, a także ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.