Sotbe Bateria wannowa kwadratowa vorma z zestawem prysznicowym (5900741653358)

od 0,00 PLN

SOTBE Bateria wannowa kwadratowa z zestawem natryskowym VORMA VOR-BW-80289783

Bateria wannowa naścienna jednouchwytowa kwadratowa SOTBE VORMA VOR-BW-80289783 z ceramicznym przełącznikiem natrysku i aeratorem NEOPERL® ma kwadratowe rozety, korpus o kubicznych kształtach, płaską wylewkę i cienki uchwyt. Podobnie jak inne baterie łazienkowe z serii VORMA, olśniewa formą zainspirowaną minimalistyczną odsłoną stylu skandynawskiego. Wyśmienicie zaprezentuje się w dosłownie każdej łazience – wyróżni modną linię wanny w stylu progresywnym, nada świeżość ceramice w stylu retro albo vintage, sprawi,wnętrze kąpielowy w stylu nowojorskim albo glamour zyska nieprzemijalny szyk.

Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie nie tylko oryginalny nowoczesny design i funkcjonalność przekładającą się na komfort użytkowania,także oszczędności, jakie niesie nieduże zużycie wody i niski koszt energii konieczny do podgrzania jej.

Dlaczego warto kupić baterię wannową SOTBE VORMA VOR-BW-80289783

Istotą systemu ANTI-CALC są zamontowane w słuchawce elastyczne silikonowe tulejki. Pozwalają one w prosty sposób – przy pomocy ściereczki, gąbki, a nawet palcami – bez trudu oczyścić otwory słuchawki prysznicowej z osadów wapiennych. System ANTI-CALC zdecydowanie przedłuża żywotność słuchawki prysznicowej oraz podwyższa komfort korzystania z natrysku z zróżnicowanymi rodzajami strumienia wody.

W skład zestawu wchodzą: słuchawka prysznicowa o średnicy 12 cm z funkcją hydromasażu, strumienia deszczowego i strumienia mieszanego, w dodatku metalowy, podwójnie pleciony wąż o długości 150 cm i uchwyt punktowy z możliwością montażu na płytkach. Kolor: chrom.

Montaż baterii SOTBE VORMA VOR-BW-80289783 jest nieskomplikowany. Baterię montuje się przy pomocy dwóch mimośrodów G 1/2". Mimośrody i uszczelki znajdują się w pakiecie wraz z instrukcją montażu i instrukcją użytkowania.

rozmiary baterii VORMA VOR-BW-80289783: wysokość od perlatora do uchwytu 64 mm, długość od ściany do środka strumienia wody 187 mm.