Sotbe Bateria wannowa ścienna atran z zestawem prysznicowym

od 169,00 PLN

Bateria wannowa jednouchwytowa SOTBE ATRAN ATR-BW-10250287 z zestawem natryskowym Bateria wannowa ścienna jednouchwytowa SOTBE Atran ATR-BW-10250287 z ceramicznym przełącznikiem natrysku i aeratorem NEOPERL® wciela najmocniej tradycyjne wydanie stylu skandynawskiego – ma powściągliwe, ale miękkie, organiczne formy.

najbardziej widać to łukowato wyprofilowanym uchwycie mieszacza, którego zarys przypomina falę. Podobnie jak pozostałe modele z armatury łazienkowej kuchennej ATRAN, bateria ta ociepli progresywną aranżację, z kolei wprowadzi świeży powiew do łazienki stylizowanej – vintage, retro, prowansalskiej albo romantycznej.

Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie progresywną stylistykę i najwyższą jakość wykonania armatury, a w dodatku oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody, oraz rutynowy komfort wykorzystywania baterii. Dlaczego warto nabyć baterię wannową SOTBE ATRAN ATR-BW-10250287 towar atestowany – spełnia wszelkie oczekiwania higieniczne, co zostało potwierdzone atestem wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny w Warszawie.

Ceramiczna głowica we wnętrzu baterii zagwarantuje jej długofalowe bezawaryjne działanie. Poznaj szczegóły 5-letniej gwarancji! Troszczymy się o naturę – baterie SOTBE są przychylne środowisku, a także ograniczają domowe wydatki.

Technologie użyte w bateriach SOTBE ATRAN ATR-BW-10250287 optymalizują zużycie wody, a także energii niezbędnej do podgrzania jej. W ciągu minuty przez armaturę może przepłynąć choćby 30 litrów wody, tak by woda wlewająca się do wanny miała jak najmniejsze straty ciepła, a kąpiel była gotowa SZYBKO!

Dzięki zastosowaniu najmocniej progresywnego aeratora z systemem nieskomplikowanego usuwania osadu (SLC) NEOPERL®, szwajcarskiego lidera światowego rynku, strumień wody jest błogi, miękki i jednostajny. Zarys baterii, a także gładka warstwa chromowa usprawniają utrzymanie armatury w czystości.

przejrzyj instrukcję. Bateria jest kompatybilna z przepływowymi podgrzewaczami wody i wyjątkowo dobrze z nimi współpracuje. Wysoka klasa przepływu zagwarantuje dodatkowo dobrą pracę pieców gazowych. Nabywając baterię wannową SOTBE ATRAN ATR-BW-10250287, dostajesz uzupełniające wyposażenie – GRATIS pakiet NATRYSKOWY z wielofunkcyjną słuchawką prysznicową z systemem przeciwdziałającym tworzeniu się osadów wapiennych ANTI-CALC.

Istotą systemu ANTI-CALC są zamontowane w słuchawce elastyczne silikonowe tulejki. Pozwalają one w prosty sposób – za pomocą ściereczki, gąbki, a choćby palcami – bez trudu oczyścić otwory słuchawki prysznicowej z osadów wapiennych.

System ANTI-CALC ewidentnie przedłuża żywotność słuchawki prysznicowej, a także unosi komfort korzystania z natrysku z rozmaitymi rodzajami strumienia wody. W skład zestawu wchodzą: słuchawka prysznicowa o średnicy 12 cm z funkcją hydromasażu, strumienia deszczowego i strumienia mieszanego, na dodatek metalowy, podwójnie pleciony wąż o długości 150 cm, a także uchwyt punktowy z możliwością konstrukcji na płytkach.

Kolor: chrom. Bateria z ceramicznym przełącznikiem wanna / natrysk. Przełącznik ceramiczny gwarantuje długą, niezawodną pracę baterii w aspekcie zmiany kierunku strumienia wody z wylewki na zestaw prysznicowy.

Jest to rozwiązanie dużo lepsze od zwykłych przełączników, z łatwością się zacinających. Montaż baterii jest nietrudny i szybki, nie sprawia żadnych trudności. Przejrzyj instrukcję. Montaż baterii SOTBE ATRAN-BW-ATR-BW-10250287 jest nieskomplikowany.

Baterię montuje się za pomocą dwóch mimośrodów G 1/2". Mimośrody i uszczelki znajdują się w zestawie wraz z instrukcją montażu i instrukcją wykorzystywania. Rozmiary baterii SOTBE ATRAN ATR-BW-10250287: wysokość od perlatora do uchwytu 75 mm, długość od ściany do środka strumienia wody 146 mm.

W serii SOTBE ATRAN wyszukasz więcej artykułów do wyposażenia łazienki i kuchni. Do każdej baterii umywalkowej dostajesz uzupełniające wyposażenie. Metalowy korek przepływowy klik-klak, kolor chrom, GRATIS!

Dla zapewnienia komfortu stosowania dodaliśmy do zestawu progresywny, samoczynny, metalowy korek umywalkowy rodzaju klik-klak (push-open), który działa na zasadzie mechanizmu sprężynowego. Odporność korków metalowych jest niezaprzeczalnie dłuższa aniżeli tańszych plastikowych zamienników, a samo korzystanie z korka pozwala lepiej użyć wodę i zniża jej zużycie.

OSZCZĘDZAJ więcej, urządzaj TANIEJ! sprawdź poniżej dział PRODUKTY POWIĄZANE. Dzięki technologiom gwarantującym najwyższą funkcjonalność i nowoczesnemu wzornictwu, łatwo zrealizujesz swoje marzenia i urządzisz komfortową ergonomiczną łazienkę.

Zamów baterie SOTBE już dziś! Nasze produkty wysyłamy do Państwa szybko, zapakowane w sposób gwarantujący bezpieczny transport. Bateria opakowana jest w tekstylną torebkę, która w pełni zabezpiecza przedmiot przed zarysowaniem, oraz w kartonowe pudełko z wypełniaczem transportowym.

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12.00 wysyłamy TEGO SAMEGO DNIA ROBOCZEGO!