Sotbe Bateria wannowa ścienna mardola z zestawem prysznicowym (5900741653198)

od 229,00 PLN

SOTBE Bateria wannowa ścienna z zestawem natryskowym MARDOLA MAR-BW-40201898

Bateria wannowa naścienna jednouchwytowa SOTBE MARDOLA MAR-BW-40201898 z ceramicznym przełącznikiem natrysku i aeratorem NEOPERL® została zaprojektowana z myślą o wyposażeniu wnętrza w postępowe, przyjazne środowisku i użytkownikowi rozwiązanie. Ascetyczny nowoczesny design powoduje, iż bateria genialnie znajduje się w łazienkach urządzonych w najróżniejszych stylach. Bateria wannowa ścienna SOTBE MARDOLA MAR-BW-40201898 ma tradycyjny układ,modne kształty. Dlatego znakomicie sprawdzi się i w postępowej, i w bardziej klasycznej łazience. Za sprawą bezkompromisowego płaskiego uchwytu o specyficznym wykroju doskonale łączy się z pozostałymi modelami z licznej i różnej kolekcji baterii kuchennych i łazienkowych MARDOLA. Z kolei dzięki srebrzystemu chromowemu wykończeniu armatury, najpopularniejszemu w Polsce, upraszcza dobranie do niej dodatków i akcesoriów łazienkowych.

Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody, innowacyjne funkcjonalne wzornictwo i komfort stosowania armatury.

Dlaczego warto kupić baterię wannową SOTBE MARDOLA MAR-BW-40201898

Istotą systemu ANTI-CALC są zamontowane w słuchawce rozciągliwe silikonowe tulejki. Pozwalają one w prosty sposób – przy pomocy ściereczki, gąbki, a nawet palcami – bez trudu oczyścić otwory słuchawki prysznicowej z osadów wapiennych. System ANTI-CALC niezaprzeczalnie przedłuża żywotność słuchawki prysznicowej oraz podwyższa komfort korzystania z natrysku z zróżnicowanymi rodzajami strumienia wody.

W skład zestawu wchodzą: słuchawka prysznicowa o średnicy 12 cm z funkcją hydromasażu, strumienia deszczowego i strumienia mieszanego, ponadto metalowy, podwójnie pleciony wąż o długości 150 cm oraz uchwyt punktowy z możliwością konstrukcji na płytkach. Kolor: chrom.


Montaż baterii SOTBE MARDOLA MAR-BW-40201898 jest prosty. Baterię montuje się za pomocą dwóch mimośrodów G 1/2". Mimośrody i uszczelki znajdują się w komplecie wraz z instrukcją konstrukcji i instrukcją wykorzystywania.

wymiary baterii SOTBE MARDOLA MAR-BW-40201898: wysokość od perlatora do uchwytu 69 mm, długość od ściany do środka strumienia wody 162 mm.