Sotbe Bateria wannowa ścienna nea z zestawem prysznicowym (5900741653280)

od 289,00 PLN

SOTBE Bateria wannowa ścienna z zestawem natryskowym NEA NEA-BW-60253883

Bateria wannowa naścienna jednouchwytowa SOTBE NEA NEA-BW-60253883 z ceramicznym przełącznikiem natrysku i aeratorem NEOPERL® harmonijnie łączy w sobie modną geometrię z nieśmiertelną łagodnością form organicznych. Dzięki temu świetnie wpisze się w aranżację łazienki w stylu skandynawskim, progresywnym albo surowym, jak i retro, vintage albo mid century modern. Baterie łazienkowe NEA stanowią przy tym kompleksową propozycję do mieszkania choćby najmocniej wymagających użytkowników – wśród siedmiu modeli (w tym dwóch wannowych) każdy znajdzie rozwiązania odpowiadające jego potrzebom.

Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody i komfort wykorzystywania armatury.

Dlaczego warto kupić baterię wannową SOTBE NEA NEA-BW-60253883

Istotą systemu ANTI-CALC są zamontowane w słuchawce rozciągliwe silikonowe tulejki. Pozwalają one w prosty sposób – przy pomocy ściereczki, gąbki, a nawet palcami – bez trudu oczyścić otwory słuchawki prysznicowej z osadów wapiennych. System ANTI-CALC bezapelacyjnie przedłuża żywotność słuchawki prysznicowej i unosi komfort korzystania z natrysku z zróżnicowanymi rodzajami strumienia wody.

W skład zestawu wchodzą: słuchawka prysznicowa o średnicy 12 cm z funkcją hydromasażu, strumienia deszczowego i strumienia mieszanego, ponadto metalowy, podwójnie pleciony wąż o długości 150 cm, a także uchwyt punktowy z możliwością konstrukcji na płytkach. Kolor: chrom.


Montaż baterii SOTBE NEA NEA-BW-60253883 jest nietrudny. Baterię montuje się przy pomocy dwóch mimośrodów G 1/2". Mimośrody i uszczelki znajdują się w komplecie wraz z instrukcją montażu i instrukcją wykorzystywania.

wymiary baterii SOTBE NEA NEA-BW-60253883: wysokość od perlatora do uchwytu 82 mm, długość od ściany do środka strumienia wody 179 mm.