Sotbe Bateria wannowa ścienna nea z zestawem prysznicowym (5900741653280)

od 289,00 PLN

Bateria wannowa ścienna SOTBE NEA NEA-BW-60253883 z zestawem natryskowym Bateria wannowa naścienna jednouchwytowa SOTBE NEA NEA-BW-60253883 z ceramicznym przełącznikiem natrysku i aeratorem NEOPERL® harmonijnie łączy w sobie modną geometrię z nieśmiertelną łagodnością form organicznych.

dzięki temu świetnie wpisze się w aranżację łazienki w stylu skandynawskim, progresywnym albo surowym, jak i retro, vintage albo mid century modern. Baterie łazienkowe NEA stanowią przy tym kompleksową propozycję do mieszkania choćby najmocniej wymagających użytkowników – wśród siedmiu modeli (w tym dwóch wannowych) każdy znajdzie rozwiązania odpowiadające jego potrzebom.

Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody i komfort wykorzystywania armatury. Dlaczego warto kupić baterię wannową SOTBE NEA NEA-BW-60253883 towar atestowany – spełnia wszelkie kryteria higieniczne, co zostało potwierdzone atestem wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny w Warszawie.

Ceramiczna głowica w środku baterii zapewnia jej długotrwałe bezawaryjne działanie. Poznaj detale 5-letniej gwarancji! Troszczymy się o naturę – baterie SOTBE są przychylne środowisku i ograniczają domowe wydatki.

Technologie zastosowane w bateriach SOTBE NEA NEA-BW-60253883 optymalizują zużycie wody i energii koniecznej do podgrzania jej. W ciągu minuty poprzez armaturę może przepłynąć nawet 30 litrów wody, tak aby woda wlewająca się do wanny miała jak najmniejsze straty ciepła, a kąpiel była gotowa SZYBKO!

Dzięki zaimplementowaniu najmocniej nowoczesnego aeratora z systemem nieskomplikowanego usuwania osadu (SLC) NEOPERL®, szwajcarskiego lidera światowego rynku, strumień wody jest przyjemny, miękki i stabilny, a czyszczenie proste.

Bateria jest kompatybilna z przepływowymi podgrzewaczami wody i wyjątkowo należycie z nimi współpracuje. Wysoka klasa przepływu zapewnia także dobrą pracę pieców gazowych. Kupując baterię wannową SOTBE NEA NEA-BW-60253883, dostajesz dopełniające wyposażenie – GRATIS komplet NATRYSKOWY z wielofunkcyjną słuchawką prysznicową z systemem przeciwdziałającym tworzeniu się osadów wapiennych ANTI-CALC.

Istotą systemu ANTI-CALC są zamontowane w słuchawce rozciągliwe silikonowe tulejki. Pozwalają one w prosty sposób – przy pomocy ściereczki, gąbki, a choćby palcami – bez trudu oczyścić otwory słuchawki prysznicowej z osadów wapiennych.

System ANTI-CALC zdecydowanie przedłuża żywotność słuchawki prysznicowej oraz unosi komfort korzystania z natrysku z różnymi rodzajami strumienia wody. W skład zestawu wchodzą: słuchawka prysznicowa o średnicy 12 cm z funkcją hydromasażu, strumienia deszczowego i strumienia mieszanego, ponadto metalowy, podwójnie pleciony wąż o długości 150 cm i uchwyt punktowy z możliwością konstrukcji na płytkach.

Kolor: chrom. Dekoracyjny n-wartościowy twardy chrom nakładany w procesie galwanizacji artykułów ma podwyższoną odporność na działanie czynników zewnętrznych. Baterie łazienkowe i kuchenne SOTBE zostały wyposażone w aerator z systemem nietrudnego usuwania osadu (SLC) NEOPERL®.

kształt baterii, a także jej gładka powłoka chromowa zezwalają na bezproblemowe utrzymanie armatury w czystości. Sprawdź instrukcję. Bateria z ceramicznym przełącznikiem wanna / natrysk. Przełącznik ceramiczny zagwarantuje długą, bezawaryjną pracę baterii w aspekcie zmiany kierunku strumienia wody z wylewki na komplet prysznicowy.

Jest to rozwiązanie dużo udoskonalone od zwykłych przełączników, z łatwością się zacinających. Montaż baterii jest prosty i szybki, nie sprawia żadnych trudności. Sprawdź instrukcję. Montaż baterii SOTBE NEA NEA-BW-60253883 jest prosty.

Baterię montuje się przy pomocy dwóch mimośrodów G 1/2". Mimośrody i uszczelki znajdują się w komplecie wraz z instrukcją montażu i instrukcją stosowania. Wymiary baterii SOTBE NEA NEA-BW-60253883: wysokość od perlatora do uchwytu 82 mm, długość od ściany do środka strumienia wody 179 mm.

W serii SOTBE NEA wyszukasz więcej towarów do wyposażenia łazienki. Do każdej baterii umywalkowej dostajesz dopełniające wyposażenie. Metalowy korek przepływowy klik-klak, kolor chrom, GRATIS! Dla zapewnienia komfortu stosowania dodaliśmy do zestawu postępowy, samoczynny, metalowy korek umywalkowy typu klik-klak (push-open), który działa na zasadzie mechanizmu sprężynowego.

solidność korków metalowych jest bezdyskusyjnie dłuższa aniżeli tańszych plastikowych zamienników, a samo korzystanie z korka pozwala lepiej wykorzystać wodę i ogranicza jej zużycie. OSZCZĘDZAJ więcej, urządzaj TANIEJ!

przejrzyj poniżej dział PRODUKTY POWIĄZANE. Dzięki technologiom gwarantującym najwyższą funkcjonalność oraz nowoczesnemu wzornictwu, łatwo zrealizujesz swoje marzenia i urządzisz komfortową ergonomiczną łazienkę.

Zamów baterie SOTBE już dziś! Nasze produkty wysyłamy do Państwa szybko, zapakowane w sposób gwarantujący bezpieczny transport. Bateria opakowana jest w tekstylną torebkę, która w pełni zabezpiecza przedmiot przed zarysowaniem, oraz w kartonowe pudełko z wypełniaczem transportowym.

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12.00 wysyłamy TEGO SAMEGO DNIA ROBOCZEGO!