Besco (BC17-203DA)

od 0,00 PLN

Kod producenta: BC17-203DA • Typ: asymetryczne
  • Producent: Besco
  • Kategoria: Wanny

BESCO

BESCO to polska firma zajmująca się produkcją wanien, brodzików, parawanów na wannowych i kabin prysznicowych. Dzięki doświadczeniu na rynku od ponad 20 lat producent ta formuje produkty wysokiej jakości, które nie tylko nawiązują stylistyką do najnowszych kształtówteż optymalne atrybuty użytkowe i jakościowe. Poprzez połączenie najnowszych technologii produkcyjnych, tworzyw najwyższej jakości, a także szerokiej gamy produktów, każdy klient wyszuka artykuł odpowiadający jego wymaganiom.

O PRODUKCIE

Wanny z kolekcji Finezja Nova producenta Besco wytworzone są z najwyższej jakości akrylu sanitarnego.

dopełniającą zaletą tego artykułu jest fakt, że akryl użyty do produkcji wanien barwiony jest w masie, co zezwala na nam w przystępny sposób wypolerowanie niewielkich zarysowań.

warstwa Easy Clean cechuje się nadzwyczajnie gładką powierzchnią, która pozwala na utrzymanie artykułu w czystości.

użycie technologii Thermo Control pozwala na długotrwałe utrzymanie temperatury wody.

Wanny Besco są objęte 10 letnią gwarancją.

BESCO BESAFE

warstwa BeSafe to specjalnie opracowana warstwa przeciwpoślizgowa, która zagwarantuje jeszcze obszerniejsze bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania wanien marki Besco. Delikatna struktura Be Safe nanoszona jest na powierzchnię wanny czy brodzika i pozwala bezproblemowe utrzymanie powierzchni w czystości. W dodatku wpływa poprawnie na walory estetyczne towaru. Na powłokę przeciwpoślizgową BeSafe firma udziela 2 letnią gwarancję.

W skład zestawu wchodzi:

-Wanna Besco Finezja Nova

Możliwość zakupu z obudową, a także warstwą Besco BeSafe