Koło Supero 140 x 70 (5340000)

od 358,00 PLN

Materiał: akryl • Kod producenta: 5340000 • Wymiary: 140 x 70 cm • Kształt: prostokątne
  • Producent: Koło
  • Kategoria: Wanny

atrybutyWanna akrylowa Supero Koło o długości 140 cm perfekcyjnie łączy w sobie estetykę i funkcjonalność. Jest wytwarzana z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, dzięki temu cechuje ją rewelacyjna wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, a prosto utrzymać ją w czystości.

Materiał wykonania powoduje, że jest przychylna alergikom. Wanna produkcji uwielbianej producenta Koło to gwarancja długofalowej eksploatacji.wykorzystanieWanna Supero może być stosowana z powodzeniem jednocześnie w mieszkaniu prywatnym, jak i hotelu, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, a także podobnych miejscach.

Jest zaprojektowana zgodnie z trendami obowiązującymi w aranżacji wnętrz łazienkowych, dzięki czemu stanowi nie tylko funkcjonalny, lecz i estetyczny element wyposażenia każdej łazienki. Koło Supero dostarczana jest wraz z przypasowanymi nóżkami.mocne stronyWanna Koło idealnie pasuje do wszystkiego rodzaju łazienek.

Jej tylna ścianka jest pochylona, co zezwala na komfortowe oparcie się w trakcie kąpieli. Pasujący do niej pakiet odpływowo-przelewowy należy dokupić osobno. Dzięki temu umożliwi ona jednocześnie korzystanie z prysznica, jak i odprężającą kąpiel.

Pomimo swojej wysokiej jakości wanna Supero 140 przystępna jest w bardzo przystępnej cenie.