Bateria prysznicowa ATRAN z zestawem natryskowym (5900741653037)

od 0,00 PLN

Bateria natryskowa SOTBE ATRAN ATR-SO-10250836 z zestawem prysznicowym Bateria prysznicowa jednouchwytowa SOTBE ATRAN ATR-SO-10250836 ma łagodne kształty jakby oszlifowane poprzez wodę, a jej lekko łukowaty uchwyt wydaje się natchniony grzbietem fali.

Oto fason skandynawski w najistotniej konwencjonalnym wydaniu – prosty, lecz nie zimny, powściągliwy, a zachęcający, aby wyciągnąć ku niemu rękę. Podobnie jak pozostałe baterie łazienkowe i kuchenne z linii ATRAN, na dodatek model natryskowy wprowadzi łagodne ciepło do innowacyjnej aranżacji, a powiew świeżości do wnętrza stylizowanego, romantycznego albo retro.

Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie atrakcyjny design, oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody i śladowy koszt energii niezbędnej do podgrzania jej oraz powszedni komfort wykorzystywania baterii przez długie lata.

Dlaczego warto nabyć baterię prysznicową SOTBE ATRAN ATR-SO-10250836 artykuł atestowany – spełnia wszelkie oczekiwania higieniczne, co zostało potwierdzone atestem wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny w Warszawie.

Ceramiczna głowica w środku baterii gwarantuje jej długookresowe niezawodne działanie. Poznaj szczegóły 5-letniej gwarancji! Troszczymy się o naturę – baterie SOTBE są przyjazne środowisku, a także ograniczają domowe wydatki.

Technologie użyte w bateriach SOTBE ATRAN ATR-SO-10250836 optymalizują zużycie wody, a także energii koniecznej do podgrzania jej. Bateria jest kompatybilna z przepływowymi podgrzewaczami wody i wyjątkowo należycie z nimi współpracuje.

Wysoka klasa przepływu gwarantuje również prawidłową pracę pieców gazowych. Nabywając baterię prysznicową SOTBE ATRAN ATR-SO-10250836, dostajesz dopełniające wyposażenie – GRATIS pakiet NATRYSKOWY z wielofunkcyjną słuchawką prysznicową z systemem przeciwdziałającym tworzeniu się osadów wapiennych ANTI-CALC.

Istotą systemu ANTI-CALC są zamontowane w słuchawce sprężyste silikonowe tulejki. Pozwalają one w prosty sposób – za pomocą ściereczki, gąbki, a nawet palcami – bez trudu oczyścić otwory słuchawki prysznicowej z osadów wapiennych.

System ANTI-CALC zdecydowanie przedłuża żywotność słuchawki prysznicowej i podwyższa komfort korzystania z natrysku z rozmaitymi rodzajami strumienia wody, a sama kąpiel jest przyjemniejsza i bardziej relaksująca.

W skład zestawu wchodzą: słuchawka prysznicowa o średnicy 12 cm z błękitnymi silikonowymi wypustami, proponująca funkcję hydromasażu, strumienia deszczowego i strumienia mieszanego, w dodatku metalowy, podwójnie pleciony wąż o długości 150 cm oraz uchwyt punktowy z możliwością konstrukcji na płytkach.

Kolor: błyszczący chrom. Ozdobny n-wartościowy twardy chrom nakładany w procesie galwanizacji produktów jest bardziej niepodatny na działanie czynników zewnętrznych. Zarys baterii oraz jej gładka powłoka chromowa umożliwiają łatwe utrzymanie w czystości.

przejrzyj instrukcję. Montaż baterii jest nieskomplikowany i szybki, nie sprawia żadnych trudności. Zobacz instrukcję. Montaż baterii natryskowej SOTBE ATRAN ATR-SO-10250836 jest nieskomplikowany. Baterię montuje się za pomocą dwóch mimośrodów G 1/2".

Mimośrody i uszczelki znajdują się w pakiecie wraz z instrukcją montażu i instrukcją stosowania. Wymiary baterii prysznicowej SOTBE ATRAN ATR-SO-10250836 wysokość od mocowania węża natryskowego do uchwytu 109 mm, długość od ściany do końca uchwytu 144 mm.

W serii SOTBE ATRAN znajdziesz więcej produktów do wyposażenia łazienki i kuchni. Baterie łazienkowe i kuchenne SOTBE zostały wyposażone w aerator z systemem nietrudnego usuwania osadu (SLC) NEOPERL®, szwajcarskiego lidera światowego rynku.

dzięki czemu strumień wody jest miły, miękki i zrównoważony, a zużycie wody mniejsze – od 15% do choćby 60%. Do każdej baterii umywalkowej dostajesz dodatkowe wyposażenie. Metalowy korek przepływowy klik-klak, kolor chrom, GRATIS!

Dla zapewnienia komfortu użytkowania dodaliśmy do zestawu nowoczesny, samoczynny, metalowy korek umywalkowy rodzaju klik-klak (push-open), który działa na zasadzie mechanizmu sprężynowego. Odporność korków metalowych jest zdecydowanie dłuższa niż tańszych plastikowych zamienników, a samo korzystanie z korka pozwala lepiej użyć wodę i obniża jej zużycie.

OSZCZĘDZAJ więcej, urządzaj TANIEJ! zobacz poniżej dział PRODUKTY POWIĄZANE lub przejdź do seria ATRAN. Dzięki technologiom gwarantującym najwyższą funkcjonalność i nowoczesnemu wzornictwu, z łatwością zrealizujesz swoje marzenia i urządzisz komfortową ergonomiczną łazienkę.

Zamów baterie SOTBE już dziś! Nasze produkty wysyłamy do Państwa szybko, zapakowane w sposób zapewniający bezpieczny transport. Bateria opakowana jest w tekstylną torebkę, która w pełni zabezpiecza przedmiot przed zarysowaniem, oraz w kartonowe pudełko z wypełniaczem transportowym.

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12.00 wysyłamy TEGO SAMEGO DNIA ROBOCZEGO!