Bateria prysznicowa vantaa z zestawem natryskowym marki Sotbe

od 169,00 PLN

SOTBE Bateria prysznicowa z zestawem natryskowym VANTAA VAN-SO-30245031

Bateria prysznicowa jednouchwytowa SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031 ma optycznie lekki korpus, w którym geometria przedstawia wyjątkowo łagodne, przyjazne oblicze. Skandynawski minimalizm z rysem dynamizmu to stosowny, bo nieprzemijalny dobór – także do polskiego domu. Zwłaszczaróżnorodne baterie łazienkowe i kuchenne z linii VANTAA pozwalają stworzyć harmonijny pakiet armatury do wszelkich wnętrz, w których płynie woda. Doceniają to istotnie właściciele niepokaźnych mieszkań, bo tam skrupulatny wybór wyposażenia jest bardzo ważny.

Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody, minimalny koszt energii potrzebnej do podgrzania jej i nowoczesne wzornictwo, idące w parze z komfortem stosowania baterii.

Dlaczego warto nabyć baterię prysznicową SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031

Istotą systemu ANTI-CALC są zamontowane w słuchawce rozciągliwe silikonowe tulejki. Pozwalają one w prosty sposób – za pomocą ściereczki, gąbki, a choćby palcami – bez trudu oczyścić otwory słuchawki prysznicowej z osadów wapiennych. System ANTI-CALC bezsprzecznie przedłuża żywotność słuchawki prysznicowej oraz unosi komfort korzystania z natrysku z różnymi rodzajami strumienia wody, a sama kąpiel jest przyjemniejsza i bardziej relaksująca.

W skład zestawu wchodzą: słuchawka prysznicowa o średnicy 12 cm z błękitnymi silikonowymi wypustami, oferująca funkcję hydromasażu, strumienia deszczowego i strumienia mieszanego, w dodatku metalowy, podwójnie pleciony wąż o długości 150 cm oraz uchwyt punktowy z możliwością montażu na płytkach. Kolor: lśniący chrom.


Montaż baterii prysznicowej SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031 przystępny. Baterię montuje się za pomocą jedynie dwóch mimośrodów G 1/2". Mimośrody i uszczelki znajdują się w komplecie wraz z instrukcją montażu i instrukcją stosowania.

rozmiary baterii prysznicowej SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031: wysokość 118 mm, długość od ściany do końca uchwytu 132 mm.