Bateria prysznicowa vantaa z zestawem natryskowym marki Sotbe

od 169,00 PLN

Bateria prysznicowa SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031 z zestawem natryskowym Bateria prysznicowa jednouchwytowa SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031 ma optycznie lekki korpus, w którym geometria przedstawia wyjątkowo łagodne, przyjazne oblicze.

Skandynawski minimalizm z rysem dynamizmu to adekwatny, bo nieśmiertelny wybór – także do polskiego domu. Zwłaszczaróżne baterie łazienkowe i kuchenne z serii VANTAA pozwalają stworzyć harmonijny pakiet armatury do wszystkich wnętrz, w których płynie woda.

Doceniają to wyjątkowo właściciele małych mieszkań, bo tam precyzyjny wybór wyposażenia jest bardzo ważny. Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie oszczędności, jakie niesie niskie zużycie wody, nieduży koszt energii koniecznej do podgrzania jej, a także postępowe wzornictwo, idące w parze z komfortem użytkowania baterii.

Dlaczego warto kupić baterię prysznicową SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031 produkt atestowany – spełnia wszelkie kryteria higieniczne, co pozostało potwierdzone atestem wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny w Warszawie.

Ceramiczna głowica w środku baterii gwarantuje jej długotrwałe bezusterkowe działanie. Poznaj detale 5-letniej gwarancji! Troszczymy się o naturę – baterie SOTBE są przyjazne środowisku oraz ograniczają domowe wydatki.

Technologie użyte w bateriach SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031 optymalizują zużycie wody i energii koniecznej do podgrzania jej. Bateria jest kompatybilna z przepływowymi podgrzewaczami wody i bardzo dobrze z nimi współpracuje.

Wysoka klasa przepływu zapewnia również poprawną pracę pieców gazowych. Nabywając baterię prysznicową SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031, dostajesz dodatkowe wyposażenie – GRATIS zestaw NATRYSKOWY z wielofunkcyjną słuchawką prysznicową z systemem przeciwdziałającym tworzeniu się osadów wapiennych ANTI-CALC.

Istotą systemu ANTI-CALC są zamontowane w słuchawce elastyczne silikonowe tulejki. Pozwalają one w prosty sposób – za pomocą ściereczki, gąbki, a nawet palcami – bez trudu oczyścić otwory słuchawki prysznicowej z osadów wapiennych.

System ANTI-CALC bezapelacyjnie przedłuża żywotność słuchawki prysznicowej oraz unosi komfort korzystania z natrysku z zróżnicowanymi rodzajami strumienia wody, a sama kąpiel jest przyjemniejsza i bardziej relaksująca.

W skład zestawu wchodzą: słuchawka prysznicowa o średnicy 12 cm z błękitnymi silikonowymi wypustami, oferująca funkcję hydromasażu, strumienia deszczowego i strumienia mieszanego, ponadto metalowy, podwójnie pleciony wąż o długości 150 cm, a także uchwyt punktowy z możliwością montażu na płytkach.

Kolor: połyskujący chrom. Dekoratywny n-wartościowy twardy chrom nakładany w procesie galwanizacji produktów jest bardziej odporny na działanie czynników zewnętrznych. Zarys baterii, a także jej gładka chromowa warstwa ułatwiają utrzymanie armatury w czystości.

sprawdź instrukcję. Montaż baterii jest nietrudny i szybki, nie powoduje żadnych trudności. Sprawdź instrukcję. Montaż baterii prysznicowej SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031 nieskomplikowany. Baterię montuje się przy pomocy wyłącznie dwóch mimośrodów G 1/2".

Mimośrody i uszczelki znajdują się w pakiecie wraz z instrukcją konstrukcji i instrukcją wykorzystywania. Wymiary baterii prysznicowej SOTBE VANTAA VAN-SO-30245031: wysokość 118 mm, długość od ściany do końca uchwytu 132 mm.

W serii SOTBE VANTAA odnajdziesz więcej artykułów do wyposażenia łazienki i kuchni. Baterie łazienkowe i kuchenne SOTBE pozostały wyposażone w aerator z systemem nieskomplikowanego usuwania osadu (SLC) NEOPERL®, szwajcarskiego lidera światowego rynku.

dzięki czemu strumień wody jest przyjemny, miękki i zrównoważony, a zużycie wody mniejsze – od 15% do nawet 60%. Do każdej baterii umywalkowej dostajesz uzupełniające wyposażenie. Metalowy korek przepływowy klik-klak, odcień chrom, GRATIS!

Dla zapewnienia komfortu stosowania dodaliśmy do zestawu postępowy, samoczynny, metalowy korek umywalkowy typu klik-klak (push-open), który działa na zasadzie mechanizmu sprężynowego. Trwałość korków metalowych jest zdecydowanie dłuższa niżeli tańszych plastikowych zamienników, a samo korzystanie z korka pozwala lepiej zastosować wodę i zniża jej zużycie.

OSZCZĘDZAJ więcej, urządzaj TANIEJ! zobacz poniżej dział PRODUKTY POWIĄZANE albo przejdź do serii VANTAA. Dzięki technologiom gwarantującym najwyższą funkcjonalność i innowacyjnemu wzornictwu, łatwo zrealizujesz swoje marzenia i urządzisz komfortową ergonomiczną łazienkę.

Zamów baterie SOTBE już dziś! Nasze produkty wysyłamy do Państwa szybko, zapakowane w sposób gwarantujący bezpieczny transport. Bateria opakowana jest w tekstylną torebkę, która w pełni zabezpiecza przedmiot przed zarysowaniem, i w kartonowe pudełko z wypełniaczem transportowym.

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12.00 wysyłamy TEGO SAMEGO DNIA ROBOCZEGO!